سبد میوه
سبد میوه با دستگاه تزریق پلاستیک
بهمن 15, 1395
گیربکس

گیربکس

قالب گیربکس در صنعت تزریق

فرمت گیربکس چیست؟

قالب گیربکس بر اساس توانایی تغییر شکل پلاستیک در برابر گرما طراحی شده است. انسان ها برای بهینه سازی تغییر شکل اشیا the از ابزارهای مختلفی استفاده می کنند. گاهی سعی می کنیم با کمک ابزارهای مختلف از این تغییر جلوگیری کنیم و گاهی نیز ابزارهایی را طراحی می کنیم تا این تغییر را تسهیل کنیم. در هر صورت ، ما تغییرات فیزیکی طبیعی را به سمتی سوق می دهیم که به نفع ما باشد .

بهینه سازی این روند به چه معناست؟ بهینه سازی توانایی تغییر شکل پلاستیک در برابر گرما ، به این معنی است که   میتوانیم با کمک دستگاه های مخصوص این روند را تسریع کرده و نتیجه را به سمتی ببریم که برای ما سودآور باشد .

اطمینان از موفقیت یک محصول در بازار بستگی زیادی به روند تولید آن دارد. حتی اگر محصولی که تولید می کنید بازخورد فوق العاده ای از خریداران دریافت می کند ، باز هم وقت و هزینه برای تولید آن اولین کارتهایی است که باید با آنها بازی کنید. وقتی بازار رقابتی می شود ، دو کارت اول شما به مهمترین کارت در کل بازی تجاری شما تبدیل می شوند .

جعبه دنده این دو کارت به شما این امکان را می دهد که با اطمینان اولین قدم را بردارید. مهمترین سهم این قالب در توسعه صنایع افزایش بهره وری تولید است. مهم نیست که شما چه چیزی را قصد تولید دارید. از لوازم خانگی گرفته تا اجزای داخلی خودرو ، تولید آنها با کمک قالب گیربکس امکان پذیر است .

الگوی جعبه دنده یکی از این ابزارهاست. ابزاری که با محفظه سرد خود به ما امکان می دهد گام آخر را در شکل دهی مواد ترموپلاستیک برداریم .

وقتی نوبت به قالب می رسد ، ذهن مخاطب معمولاً به ابزاری با قالب ثابت روی می آورد که در آن مواد سرد بعد از ریختن در آن شکل می گیرد. البته ماهیت قالب گیربکس نیز در این تعریف جای می گیرد. با این حال ، این الگو فرایندی را برای کل فرآیند شکل دهی تعریف می کند .

فرایندی که از طریق آن فشار و گرما مدیریت می شود ، مقیاس و تعداد اشکال ماده گسترش می یابد و تغییرات شیمیایی محاسبه شده روی مواد داخل قالب اعمال می شود. در حقیقت ، صفر تا صد فرایند تغییر شکل توسط همان ابزار طراحی می شود .

همانطور که گفته شد ، محصولی که ما در مورد آن صحبت می کنیم یک دستگاه کاملاً خودکار است که باعث کاهش زمان تولید و صرف هزینه و نیروی انسانی و همچنین افزایش تولید می شود .

5 Comments

  1. جواد گفت:

    چقدر هم عالییی

  2. علیرضا گفت:

    پست هاتون خوبه

  3. مسعود حسینی گفت:

    مقاله هاتون عالییی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *